Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

GÜLÜŞ TASARIMI:

Kişinin anatomik yapıları;dudaklar,dişeti,dişler gibi estetik unsurların ayrı ayrı ve birbirleri ile olan ilişkisinin değerlendirilmesi ve detaylı estetik analizleri yapılmasıyla ortaya çıkan kişiye özgü gülüş şeklinin dizayn edilmesidir.

PORSELEN LAMİNALAR:

Porselen laminate veneerler diş ve diş çevresi doku ile uyum sağlayabilen,doğal diş dokusunu oldukça iyi taklit eden kişinin doğal bir gülüşe sahip olmasını sağlayabilen çok ince porselenlerdir.Aynı zamanda en koruyucu estetik ve fonksiyonel düzenlemeleri sağlayabilme yöntemidir.

DİŞ BEYAZLATMA(BLEACHİNG):

Çeşitli sebeplerle renk değiştirmiş ya da kişinin kendi doğal diş rengini birkaç ton açmak amacıyla uygulanan bir tedavidir.Yaklaşık 1 saat içerisinde gerçekleştirilebilen, basit ve ağrısız bir işlemdir. Bu beyazlatma yönteminde yüksek konsantrasyonda beyazlatma ajanı kullanılmaktadır. Bu sayede çok hızlı bir şekilde çoğu zaman tek seansta güvenli bir şekilde dişlerin renginde açılma sağlanabilmektedir.

INLAY/ONLAY/ENDOKRON:

Bu seramik dolgular,klasik dolgu ile tam kron(kaplama) arası bir tedavi seçeneğidir.Diş dokusunun çürük veya travma nedeniyle klasik dolgu yöntemleriyle tedavi edilemeyecek kadar harap fakat tam krona ihtiyaç duymayacak derecede sağlam diş dokusuna sahipse uygun bir tedavi seçeneğidir.